Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vizmedia/domains/vizmedia.lt/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vizmedia/domains/vizmedia.lt/public_html/plugins/system/section/section.php on line 68
VizMedia - Reklaminiai stendai

Reklaminiai stendai

Reklaminiai stendai

Reklaminiai stendai pasižymi dideliu reklaminiu plotu bei pastačius juos strategiškai gerose vietose, reklamą mato didelis skaičius žmonių. Paprastai ją mato tie patys žmonės, todėl ji geriau įsimenama. Norint, kad Jūsų reklamą pamatytų kuo didesnis skaičius žmonių, stendai išdėstomi keliuose geografiniuose regionuose. Tokia reklama nereikalauja sudėtingų informacijos pateikimo formų, yra paprasta. Ji pateikiama taip, kad būtų aiški dideliam potencialių vartotojų ratui.

Reklaminiai stendai - viena iš populiaresnių ir viena iš prieinamiausių būdų informacijai pranešti iš visų lauko reklamos būdų. Siūlome reklaminius stendus iš įvairių medžiagų – medinius, plastikinius, metalinius arba su įtempiamu tentu trumpalaikei informacijai paskelbti. Tai puikus būdas informuoti auditoriją apie įmonės prekių ir paslaugų naujienas.

Alytus
IMG
IMG
Klaipeda
SDC
Viltesa

Mes Facebook'e!

Apie mus

logo

Turime didelę patirtį reklamos ant transporto priemonių projektavime ir gamyboje. Visiems mūsų atliktiems darbams suteikiame garantiją.

Dabar tinklapyje

Svetainėje lankosi 3 svečiai ir nėra prisijungusių narių